AÖF Güz Dönemi Çıkmış Ara Sınav Soruları İndir

Açıköğretim Fakültesi güz dönemi ara sınav soruları ve cevapları PDF olarak indirebilirsiniz. 2013, 2014, 2015 yılları itibariyle geçmiş yıldan günümüze kadar yapılan tüm sınav soruları cevap anahtarıyla birlikte eklenmiştir.

AÖF güz dönemi sınav soruları kitapçıkları tüm bölüm ve sınıfları kapsayan şekilde hazırlanmıştır ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indiriniz. Aynı zamanda güz dönemi final soruları konusundan da dönem sonu sorularını indirebilirsiniz.

Çok soru çözmek yararınıza olacaktır çünkü yeni sınavlarda eski yıllara ait sorulardan tekrar çıkabiliyor veya benzerleri geliyor. Bu yüzden geçmiş yıllara ait sınav sorularına özenle çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Sıralı soru kitapçıklarını buradan indirebilirsiniz

İlahiyat (önlisans), sosyal hizmetler, adalet, sağlık kurumları işletmeciliği, laborant ve veteriner sağlık, halkla ilişkiler ve tanıtım, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, elektrik enerjisi üretim, insan kaynakları yönetimi, dış ticaret, muhasebe ve vergi uygulamaları, büro yönetimi, fotoğrafçılık ve kameramanlık, radyo ve televizyon, lojistik, spor yönetimi, tarım, ev idaresi, emlak ve emlak yönetimi, turizm ve otel işletmeciliği eklenmiştir.

Aynı zamanda yerel yönetimler, medya ve iletişim, perakende satış ve mağaza yönetimi, çağrı merkezi hizmetleri, marka iletişimi, turizm ve seyahat hizmetleri, kültürel miras ve turizm, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, sosyoloji, işletme, kamu yönetimi, Türk dili ve edebiyatı, uluslararası ilişkiler, tarih, maliye, felsefe, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, konaklama işletmeciliği bölümlerine ait sınav kitapçıkları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Son konular :

3 yorum

admin indirme sitesini değiştirebilirmisin turbobit çok yavaş yandexdisk cloud mail ru onlar daha iyi ve hızlı şimdiden teşekkürler yorumu değerlendirdiğin için

Yanıtla

ÇIKMIŞ SORULARI İNDİREMİYORUM NE YAPMALIYIM

Yanıtla

Konunun altındaki video anlatıma bakabilirsiniz.

Yanıtla