Hakkımızda

Açık Öğretim Fakültesi okuyan öğrencilerin tercih, kayıt ve sınavlara hazırlanması gerçekten zor bir konu. Eğitimlerin açık ve uzaktan eğitim sistemiyle yapılması pek çok sorunu da beraberinde getiriyor. Eğitim alanların büyük çoğunluğunun aynı zamanda bir işte çalışıyor olmaları da bu sorunların sebepleri arasında.

AÖF SORU İNDİR Büyük Bir İhtiyacın Giderilmesi İçin Doğdu.

Hedefimiz AÖF öğrencilerinin bilgi, beceri ve kabiliyetleri doğrultusunda kendilerine uygun olan bölümleri tercih etmelerini sağlayarak onlara iyi bir rehberlik hizmeti sunmak, AÖF kayıt ve kayıt için gerekli ön şartları anlaşılır bir biçimde sunarak, kayıt sırasında yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek, işlemlerin nasıl yapılacağını anlatıp ve sınav hazırlığı için olmazsa olmaz geçmiş yıllara ait AÖF çıkmış sorularının bölümler bazında erişilmesini, böylece öğrencilerin daha iyi bir sınav hazırlığı yapabilmelerini sağlamaktır.

AÖF Hangi Bölümü Tercih Etmeliyim?

Bu, öncelikle AÖF adaylarının mutlaka doğru bir şekilde cevaplaması gereken bir soru. Eğitim almak istediğiniz bölümün sizin özelliklerinize uygunluğu kadar bölümü bitirdikten sonraki dönemde, gerek iş ve gerekse kariyer için yapacağınız tercih mutlaka ihtiyaçlarınızı cevaplayabilmeli. Bu nedenle tercih yaparken öncelikle bitirdiğiniz ortaöğretim kurumlarının size kazandırdıklarını düşünmelisiniz. Altyapınızın yetersiz olduğu bölüm tercihleri sizleri eğitiminiz sırasında zora sokabilir.

AÖF Kayıt ve Sınav Tarihleri Ne Zaman?

AÖF ülkemiz genelinde yüz binlerce öğrencinin eğitim aldığı bir kurum. Böylesine çok sayıdaki öğrencinin kayıt ve sınav tarihleri de elbette bir program ve takvime göre yapılabiliyor. AÖF SORU İNDİR sitemizde AÖF kayıt tarihleri ve sınav tarihleri bilgilerini güncel ve anında takip edebileceksiniz.

AÖF Çıkmış Sınav Soruları

AÖF SORU İNDİR ile gerek AÖF ara sınavlarının ve gerekse AÖF final sınavlarının geçmiş yıllarda çıkmış tüm sorularını kolayca bulup bilgisayarınıza indirebilmenizi sağlamak için büyük bir uğraş veriyor.

Geçmiş yıllara ait AÖF sorularına çalışmak iki önemli avantaj sağlar. İlki daha önceki yıllarda sorulan soruları çözerek mevcut sınav hazırlığınızı gözden geçirebilir ve eksikliklerinizi belirleyebilirsiniz. İkincisi ise sınav soruları konu dağılımı gözetilerek yapıldığı için gireceğiniz sınavda da benzer soruların çıkma ihtimalinin yüksek oluşu. Tüm bunları gözden geçirdiğinizde hem kendinizi sınamanıza hem de daha iyi bir sınav hazırlığına sahip olabilmeniz için AÖF SORU İNDİR gerçekten sınava hazırlıkta sizlere büyük yardımcı olacaktır.

AÖF SORU İNDİR, AÖF öğrencilerinin tercih işlemlerinden kayıt işlemlerine, etkili bir sınava hazırlık süreci yaşamalarına ve bu zorlu yolda başarılı olmaları için sürekli olarak güncel ve doğru bilgileri sizlere ulaştırmak için çalışıyor.